Monday, February 20, 2017

گام دوم در افشاي پروژه‌هاي رژيم ايران!

گام دوم در افشاي پروژه‌هاي رژيم ايران!


قبل از روي كار آمدن رژيم مذهبي در ايران در سال 1979هرگز جهان امروز به اين ميزان مورد تهديد نبوده است.
از آنجا كه رژيم كنوني حاكم بر ايران، سياست و استراتژي خود را از ابتدا روي دو پايه سركوب در داخل و صدور انقلاب(بخوانيد تروريسم و بنيادگرايي) به خارج از مرزهاي ايران چيده بود و براي آن ”سپاه پاسداران” را تاسيس نموده بود تا سياست و استراتژي مورد نظر را پياده كند، لذا افشاي چنين ارگاني براي جهان يك اقدام بسيار ضروري بود.
به دلايل مختلف، مقابله با چنين رژيم و چنين ارگاني البته فقط و فقط در توان يك نيروي ايراني قوي و سازش‌ناپذير و مصمم در جبهه اپوزيسيون برانداز رژيم ايران ممكن و ميسر بود. زيرا اين كار نياز به سطحي از توان و اطلاعات و تشكيلات در مدار سرنگوني اين رژيم را مي‌طلبد.

مي‌توان افشاي پروژه‌هاي اتمي رژيم را براي اثبات اين امر مثال آورد. در حالي كه رژيم ايران مخفيانه در حال پيشبرد پروژه توليد سلاح اتمي بود، جهان از اين اقدام بسيار خطرناك نامطلع و در غفلت بود. تا اينكه براي نخستين توسط اين مجاهدين خلق بود كه با برگزاري يك كنفرانس مطبوعاتي جهان از از يك خواب غفلت باخبر ساخت. اقدامي كه توسط اذعان رئيس جمهور وقت امريكا و ساير مقامات كشورهاي غربي را در پي داشت. اقدامي كه يك خدمت بزرگ به بشريت معاصر بود. وگرنه اگر رژيم ايران به سلاح اتمي دست پيدا كرده بود چه سرنوشت و آينده تيره و تاري فرا روي بشريت امروز قرار مي‌گرفت. از اين روست جامعه جهاني كه رژيم را مجبور به امضاي توافقنامه اتمي نمكود قبل از هر چيز مديون اپوزيسيون ايران است. هر چند كه توافقنامه مزبور بسيار ناقص است و مي‌توانست به گونه‌يي باشد كه براي هميشه رژيم را از داشتن سلاح اتمي منع كند.
حال بعداز توافقنامه مزبور بايد گام بعدي برداشته مي‌شد تا در پرتوي آن جهان به امنيت و ثبات دست پيدا كند وگرنه آثار اين كار نكرده مجددا گريبان جهانيان را مي‌گرفت. كمااينكه در سالهاي اخير شاهد هستيم كه رژيم ايران با دخالت و اعزام نيروهاي سپاه پاسداران خود به كشورهايي همچون عراق و سوريه و يمن و همچنين گسترش ترور و حمايت از گروههاي تروريستي، چگونه ميليونها انسان را به قتلگاه و آوارگي و درگيري‌هاي طائفي كشانيده است.
در يك گام جديد و جدي، شورای ملی مقاومت نقش پيشتاز بودن خود را در روز سه‌شنبه مورخه 15 فوريه 2017 با برگزاري يك كنفرانس مطبوعاتي در دفتر نمايندگي خود در واشنگتن نشان داد و اطلاعات جدیدی را درباره مراکز آموزشی نیروی تروریستی قدس رژيم ايران که در خدمت جنگ‌افروزی و صدور تروریسم رژیم قرار دارند، نشان داد.
علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی شورا در این کنفرانس گفت: بنا‌ به گزارشهای دقیق از درون رژیم، نیروی تروریستی قدس برای افزایش دخالتهایش در کشورهای منطقه، از جمله در سوریه، عراق، یمن، بحرین و افغانستان، یک معاونت بزرگ به‌منظور آموزش به مزدوران خارجی خود ایجاد کرده که زیر نظر شخص خامنه‌ای است.
در این کنفرانس، جزییاتی از مراکز فعالیت معاونت آموزشی نیروی تروریستی قدس، از جمله برای اعزام مزدوران اجیرشده به کشورهای مختلف، سازماندهی و فرماندهی آن و آموزش‌های تروریستی که این ارگان به‌پیش می‌برد، افشا و خاطرنشان شد که علاوه بر نیروی تروریستی قدس، سایر نیروهای سپاه خامنه‌ای نیز درگیر دخالتهای رژیم در کشورهای منطقه هستند.
واشنگتن تایمز طي گزارشي با اشاره به جزئيات اين افشاگري نوشت: سازمان مجاهدین خلق ایران كه بزرگترین عضو این شوراست از پشتیبانی گسترده شبکه اطلاعاتی در داخل دولت ملاها از جمله سپاه پاسداران و نیروهای ویژه آن نیروی قدس برخوردار بوده و سابقه‌یی از افشای بخشهای مخفی دستگاه امنیت ملی ایران دارد. نیروی قدس نقش ویژه‌ای در جنگ عراق در آموزش شیعیان عراقی در مورد چگونگی ساختن بمب ایفا کرده که تعدادی از نیروهای آمریکایی را نيز کشته‌اند. نیروی قدس اکنون هزاران عضو شبه‌نظامیان شیعی را هدایت می‌کند، برخی از آنها به سوریه برای جنگ برای رژیم بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه رفته‌اند...
اریک شاون خبرنگار ارشد تلويزيون فاکس نیوز كه خود از حاضران در اين كنفرانس بود گفت: رژیم ایران در صدر لیست حامیان تروریسم است .اکنون بزرگترین گروه اپوزیسیون ایران کمپهای آموزشی سپاه پاسداران را افشا کرده که تروریستهای جدیدی را آموزش می‌دهند . اطلاعات جدیدی که برای اولین بار امروز صبح در مورد سپاه پاسداران افشا شده، ممکن است بر اقدام دولت ترامپ برای لیست‌گذاری این گروه به‌عنوان یک سازمان تروریستی تأثیر بگذارد. سپاه پاسداران تقریباً در تمامی جنبه‌های زندگی مردم ایران شرکت دارد و مسئول برنامه موشکی است. فاکس‌نیوز در ادامه گزارش گفت: همان‌طور که گفتید دولت ترامپ در نظر دارد سپاه پاسداران (رژیم) ایران را به‌عنوان یک سازمان تروریستی خارجی لیست‌گذاری کند، این در حالی است که بزرگترین گروه اپوزیسیون ایران کمپ‌های آموزشی را در ایران افشا کرده که تروریست‌های جدید را آموزش می‌دهند.
مریم رجوی رهبر گروه اپوزیسیون از کاخ سفید خواست لیست‌گذاری را علیه سپاه پاسداران اعمال کند. وي گفت”مردم ایران از لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران استقبال می‌کنند که مسئول هزاران اعدام سیاسی و شکنجه در زندانها است. سپاه پاسداران همچنین مسئولیت حمایت و شرکت در فعالیت‌های تروریستی در خارج از ایران را بر عهده دارد.
@m_abdorrahman

***


No comments:

Post a Comment